Støtt Follo sjakkforening med Grasrotandelen !  

40 % rabatt

for nye medlemmer første året !!
Blir man medlem om høsten, betaler man
kun 30 % kontingent resten av året !!

Søk på dette nettstedet

Seniorsenteret i underetasjen i Ås Kulturhus (tidligere kalt Ås Rådhus). Torsdager 19:00
Påmelding via Turneringsservice:



Sjakklubben er fortsatt stengt

Follo 3. Østlandsserien 1998-1999. 3. div. B

Østlandsserien 1998/1999, 3. divisjon, avdeling B

SK 1911 2    7  4-2-1  20,0   10
Asker 2      7  5-0-2  16,0   10
Akademisk 4  7  4-1-2  17,5    9
Kongsberg    7  2-3-2  14,5    7
OSS 3        7  2-3-2  14,0    7
Follo 3      7  3-1-3  11,0    7
Modum 1      7  2-2-3  13,5    6
Bærum 2      7  0-0-7   5,5    0


Bjarte Skår          +2  =0  -3   2,0
Helge Rangøy         +0  =1  -6   0,5
Glenn Lewi Bekkelien +3  =0  -1   3,0
Øyvind Weberg        +0  =0  -1   0,0
Michel Sterk         +1  =0  -0   1,0
Steinar Simonsen     +0  =0  -1   0,0
Torstein Furnes      +1  =4  -2   3,0
Jan O Kleppe         +1  =0  -0   1,0
Svein-Erik Baken     +0  =1  -0   0,5
                     +8  =6 -14  11,0


Runde 1

8. november 1998

Follo 3                   SK 1911 2                     
Bjarte Skår      (1693) - Lars Erik Hagen (1707)   0 - 1
Helge Rangøy     (1648) - Thor Wetle Hoem (1704)   0 - 1
Steinar Simonsen (1531) - Tore Garberg    (1730)   0 - 1
Torstein Furnes  (1484) - Matti Unnli     (1661)   0 - 1
0 poeng                   4 poeng

Runde 2

6. desember 1998

Follo 3                    Bærum 2                           
Bjarte Skår       (1693) - Øyvind Ødegaard     (----)   1 - 0
Helge Rangøy      (1648) - Bjørn Ivar Haveland (1875)   0 - 1
Glenn L Bekkelien (1531) - Petter Lund         (1370)   1 - 0
Torstein Furnes   (1484) - Øivind Ekeberg      (1275)   Remis
2,5 poeng                  1,5 poeng

Runde 3

16. januar 1999

Follo 3                  Akademisk 4                    
Bjarte Skår     (1678) - Halvor Haga      (1711)   0 - 1
Helge Rangøy    (1637) - Vegard Tollefsen (1663)   0 - 1
Øyvind Weberg   (1633) - Morten Jensen    (----)   0 - 1
Torstein Furnes (1492) - Rolv Breivik     (1485)   Remis
0,5 poeng                3,5 poeng

Runde 4

17. januar 1999

Follo 3                     Asker 2                      
Bjarte Skår        (1678) - Kjetil Strand  (1896)   0 - 1
Helge Rangøy       (1637) - Thor Johansen  (1884)   0 - 1
Glenn L Bekkelien  (1607) - Rolf Røstad    (1800)   0 - 1
Torstein Furnes    (1492) - Torstein Hall  (1647)   1 - 0
1 poeng                     3 poeng

Runde 5

14. februar 1999

Follo 3                    Kongsberg                         
Helge Rangøy      (1637) - Mehmedalija Kunic   (1753)   0 - 1
Glenn L Bekkelien (1607) - Svein Erik Lurdalen (1563)   1 - 0
Jan O Kleppe      (----) - Arne Hovland        (1477)   1 - 0
Torstein Furnes   (1492) - Jan Fredrik Moen    (1498)   Remis
2,5 poeng                  1,5 poeng

Runde 6

13. mars 1999

Follo 3                    Modum                             
Helge Rangøy      (1637) - Øystein Brekke      (2029)   Remis
Michel Sterk      (1611) - Raplph Harris       (1429)   1 - 0
Torstein Furnes   (1492) - Kjell Vålerhaugen   (1478)   0 - 1
Svein-Erik Bakken (1288) - Ole Morten Pedersen (1390)   Remis
2 poeng                    2 poeng

Runde 7

14. mars 1999

Follo 3                    OSS 3                          
Bjarte Skår       (1678) - Steinar Lindblom (2038)   1 - 0
Helge Rangøy      (1637) - Geir Moseng      (1819)   0 - 1
Glenn L Bekkelien (1607) - Per H Wibe       (1636)   1 - 0
Torstein Furnes   (1492) - Pål Moe          (1489)   Remis
2,5 poeng                  1,5 poeng

 

 

November 2020
M T W T F S S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6