Støtt Follo sjakkforening med Grasrotandelen !  

40 % rabatt

for nye medlemmer første året !!
Blir man medlem om høsten, betaler man
kun 30 % kontingent resten av året !!

Søk på dette nettstedet

Seniorsenteret i underetasjen i Ås Kulturhus (tidligere kalt Ås Rådhus). Torsdager 19:00
Påmelding via Turneringsservice:



Sjakklubben er fortsatt stengt

Follo 1. Østlandsserien 2019-2020. 3. div. C

Tabell

Bærum 2 Krutt XXX 2 4 2 4 3-2-0 15½   8  
OSS Kadett ½ XXX 3 2½ 4 4 4-0-1 14   8  
Stjernen 2 2 1 XXX 3 3½ 3 3-1-1 12½   7  
SK 1911 4 0 1½ 1 XXX 3 2½ 2-0-3 8   4  
Follo 1 2 0 ½ 1 XXX 3 1-1-3 6½   3  
Nordstrand 6 0 0 1 1½ 1 XXX 0-0-5 3½   0  

 

Her er link til Østlandsserietabeller hos Turneringsservice.


Disse spilte for Follo 1:

Follo 1   1     2     3     4     5      Sum   
David Lange     0 1 1 2
Anders Sten Johansen ½ 0 0   1
Torstein Furnes ½ 0 0 0   ½
Holger Lange     0 0 0 0
Per Lea 0 ½   1  
Peder Marcus Aamodt         1 1
Henrik Seljeset Berg-Olsen 0         0
Bjørn Rønbeck   0       0
Sum 1 ½ 0 2 3  6½

1: SK 1911 4,   2: Stjernen 2,   3: OSS Kadett,   4: Bærum 2 Krutt,   5: Nordstrand 6

 

Runde 1

Oslo, 3. november 2019

Follo 1                             SK 1911 4                             
Anders Sten Johansen         1841 - Henrik Gaudernack          1561  Remis
Torstein Furnes              1789 - Albert Vogt-Østli          1355  Remis
Per Lea                      1753 - Emilie Lazareva            1327  0 - 1
Henrik Seljeset Berg-Olsen   1583 - Fredrik Berg Buxrud        1209  0 - 1
1 poeng                             3 poeng


Runde 2

Oslo, 8. desember 2019

Follo 1                           Stjernen 2                          
Anders Sten Johansen       1827 - Sigurd Kittilsen         1880  0 - 1
Torstein Furnes            1781 - Per Omtvedt              1897  0 - 1
Per Lea                    1735 - Vetle Kr Danielsen       1703  Remis
Bjørn Rønbeck              1585 - Sebastian Hagen          ----  0 - 1
0.5 poeng                         3.5 poeng     


Runde 3

Ås, 19. januar 2020

Follo 1                             OSS Kadett                            
David Lange                  1981 - Sondre Lillestøl Melaa     2170  0 - 1
Anders Sten Johansen         1810 - Axel Tunsjø                2026  0 - 1
Torstein Furnes              1766 - Louis Khoo-Thwe            1654  0 - 1
Holger Lange                 1756 - Jo Frønsdal Engedal        1431  0 - 1
0 poeng                             4 poeng


Runde 4

Bærum, 9. februar 2020

Follo 1                             Bærum 2 Krutt                         
David Lange                  1976 - William Alexander Olsen    1862  1 - 0
Torstein Furnes              1753 - Vebjørn Maanum Leonhardsen 1845  0 - 1
Holger Lange                 1739 - Mattis Mikelsen            1765  0 - 1
Per Lea                      1712 - Amadeus Hestvik Evenshaug  1729  1 - 0
2 poeng                            2 poeng


Runde 5

Ås, 8 mars 2020

Follo 1                             Nordstrand 6                          
David Lange                  1983 - Atle Stærli                1520  1 - 0
Anders Sten Johansen         1801 - Tom Brentebråten           1349  1 - 0
Holger Lange                 1730 - Lars Lindstad              1411  0 - 1
Peder Marcus Aamodt          1689 - Kjell Furulund             1208  1 - 0
3 poeng                             1 poeng

 

 

September 2020
M T W T F S S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4