Støtt Follo sjakkforening med Grasrotandelen !  

40 % rabatt

for nye medlemmer første året !!
Blir man medlem om høsten, betaler man
kun 30 % kontingent resten av året !!

Søk på dette nettstedet

Seniorsenteret i underetasjen i Ås Kulturhus (tidligere kalt Ås Rådhus). Torsdager 19:00
Påmelding via Turneringsservice:

Follosjakken BGP 15    (med FIDE-ratet sideturnering)
Follosjakken BGP 16    (med FIDE-ratet sideturnering)

Follo 3. Østlandsserien 2018-2019. 4. div. D

Tabell

Eiker XXX 4 4 1½ 4 4 4-0-1 17½    8   
Follo 3 0 XXX 2 3½ 2 2½ 2-2-1 10    6   
Groruddalen 3 0 2 XXX 2 2½ 3½ 2-2-1 10    6   
Stjernen 5 2½ ½ 2 XXX 1½ 3 2-1-2 9½    5   
Fredriksstad 4 0 2 1½ 2½ XXX 2 1-2-2 8    4   
Moss 4 0 1½ ½ 1 2 XXX 0-1-4 5    1   


Her er
link til Østlandsserietabeller hos Turneringsservice.

 

Disse spilte for Follo 3:

Follo 3   1     2     3     4     5    Sum 
Svein-Erik Bakken        
Steinar Simonsen ½          ½ 
Bjørn Rønbeck        
Øyvind W Selboe       ½    ½ 
Alf Geir Thowsen     ½    ½ 
Jon Samset     ½    ½ 
Magnus Øyvind Lange   ½    1½ 
Peder Marcus Aamodt      
Thomas Thorvaldsen        
Stian Røst        
Aksel Heien        
Rune J Petersen       ½    ½ 
Balder Jonsson Bakkerud    
Sum 3½  2½  10 

1: Stjernen 5,  2: Eiker,  3: Moss 4,  4: Fredriksstad 4,  5: Groruddalen 3 

 

Runde 1

Oslo, 4. november 2018

Follo 3                        Stjernen 5                                  
Steinar Simonsen        1547 - Martin Skog                     ----   Remis
Magnus Øyvind Lange     1367 - Anders Kristian Aasen Jonassen  ----   1 - 0
Stian Røst              ---- - Henrik Kiste                    ----   1 - 0
Aksel Heien             1276 - Håkon Brager Schiørn            ----   1 - 0
3.5 poeng                      0.5 poeng

 
Runde 2

Eiker, 9. desember 2018

Follo 3                        Eiker                                       
Svein-Erik Bakken       1621 - Frode Skjemstad                 ----   0 - 1
Alf Geir Thowsen        1409 - Geir Wessel Nilsen              ----   0 - 1
Jon Samset              1404 - Knut Morten Hølen               ----   0 - 1
Balder Jonsson Bakkerud ---- - Ole Diesen                      ----   0 - 1
0 poeng                        4 poeng

 

Runde 3

Ås, 13. januar 2019

Follo 3                        Moss 4                                      
Bjørn Rønbeck           1543 - Lasse Dahl                      1612   1 - 0
Magnus Øyvind Lange     1393 - Inge Chr. Nagelhus              1582   Remis
Peder Marcus Aamodt     1384 - Oddvar Aasen                    1446   1 - 0
Balder Jonsson Bakkerud ---- - Jørgen Gustavsen                1321   0 - 1
2.5 poeng                      1.5 poeng

 

Runde 4

Fredrikstad, 10. februar 2019

Follo 3                        Fredriksstad 4                              
Øyvind W Selboe         1479 – Ben Samuel Groth Skaar          1217   Remis
Alf Geir Thowsen        1395 – Siako Nizar                     1199   Remis
Jon Samset              1402 – Anna Blauhut                    1081   Remis
Rune J Petersen         1199 – Håkon Røed                      ----   Remis
2 poeng                        2 poeng 

 

Runde 5

Ås, 10. mars 2019

Follo 3                        Groruddalen 3                               
Magnus Øyvind Lange     1402 - Arne K Lindmo                   1807   0 - 1
Peder Marcus Aamodt     1408 - Trond Nygaard                   1495   1 - 0
Thomas Thorvaldsen      1329 - Ole-Andreas Sjømoen             1262   1 - 0
Balder Jonsson Bakkerud ---- - Sivakumar Padigalingam          1210   0 - 1
2 poeng                        2 poeng

 

 

Kamprapporter:

Runde 4

 

 

December 2019
M T W T F S S
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5